Festyn „Ogrody rudej jesieni” – Białobiel, 25 września 2021

Kochani, za moment kończy się lato, a zaczyna jesień. Z tej okazji warto by się było rodzinnie spotkać na festynie, prawda?

Serdecznie zapraszamy Was 25 września 2021 roku, w sobotę, na festyn rodzinny „Ogrody rudej jesieni”.

Jak zawsze, czeka na Was ogrom atrakcji:

– konkurs na największą dynię – zasady są proste: pojawiamy się na festynie do godziny 14:00 z dynią o jak największym obwodzie. My dynie mierzymy i przydzielamy nagrody!

– pokój wirtualnej rzeczywistości – chcesz spróbować swoich sił w skoku na bungee, przejazdem kolejką górską czy pływać w głębinie oceanu? To nasz festyn jest właściwym miejscem! Pokój otwarty w godz. 13:00 – 18:00

– Grand Prix Białobieli na 1/4 mili – jesteś doskonałym kierowcą, masz szybki samochód? Przyjeżdżaj do Białobieli, organizujemy pierwsze w regionie wyścigi na 1/4 mili! Nie masz samochodu? Nie szkodzi, będziesz mógł wypożyczyć od nas! Zalecany samochód to Hot Wheels! Większe mogą się nie zmieścić na naszym torze. Zapisy od godziny 13:00 do 14:00. Koniec zapisów i start godzina 14:00 – ścigamy się systemem pucharowym bez podziału na wiek.

– Kapela od Kurpsi – od godziny 16:00 wielki koncert!

– bezpłatne dmuchane atrakcje

– zjeżdżalnia i basen z piłkami

– bezpłatny poczęstunek: kiełbaski, bigos

– degustacja wyrobów kulinarnych Koła Gospodyń Wiejskich w Białobieli

Festyn odbywa się w ramach Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19 i będzie możliwość zaszczepienia się szczepionką Johnson&Johnson (należy mieć ze sobą dowód osobisty).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *