Off-Roadowy Puchar Białobieli 2022

Spełniamy życzenia osób zakochanych w sportach motorowych! W dniu kina plenerowego rozegrany zostanie Off-Roadowy Puchar Białobieli 2022. Start od godziny 16:00, zapisy od godziny 15:00. Ze względów organizacyjnych limit 21 miejsc.

Zawody będziemy rozgrywać systemem pucharowym, ścigają się 3 osoby jednocześnie, robią jedno okrążenie i najlepszy z danej trójki przechodzi dalej. Jeździmy samochodami z napędem na 4 koła. Samochody są duże i ciężkie, więc należy uważać i nie wchodzić na trasę oraz zachować przynajmniej dwa metry odległości od trasy zawodów. Wyznaczymy strefę bezpieczeństwa dla kibiców, w pobliżu toru będą przebywać tylko organizatorzy, zawodnicy (ewentualnie z opiekunem) oraz fotoreporterzy.

Trasa będzie otaśmowana, jeżeli samochód wyjedzie poza trasę, należy nim zawrócić lub podejść i postawić na trasie. Ścinanie zakrętów jest niedopuszczalne. Na trasie ustawione będą przeszkody, których przejechanie jest obowiązkowe. W przypadku kolejki przed przeszkodą, obowiązuje kolejność dojechania do przeszkody i należy cierpliwie poczekać, aż poprzedni zawodnik ją pokona. Ominięcie przeszkody skutkuje dyskwalifikacją, więc należy zawrócić lub przestawić samochód z powrotem przed przeszkodą (na koniec ewentualnej kolejki przed przeszkodą). Niedozwolone jest specjalne najeżdżanie na samochód innego zawodnika.

Zawody będą rozgrywane na placu szkoły, w okolicy 'piaskownicy’ do skoku w dal. W przypadku złej pogody przeniesiemy je do szkoły (na korytarz lub salę gimnastyczną).

Dekoracja zwycięzców przed pokazem kina plenerowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *